خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال روزانه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تاریخ انتشار : 1397/02/15 - 12:07

فال روزانه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

فال روزانه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

مهر

بهتر است به جای نشستن و منتظر ماندن، بلند شوید و حرکت کنید. در غیر اینصورت در دریای ناامیدی غرق خواهید شد اید. شما فرصت های خوبی دارید اما به راحتی آنها را از دست می دهید. بد نیست گاهی در مورد اعتقادات و احتیاجات خود سخن بگویید زیرا دیگران قادر به درک احساسات درونی شما نیستند. این موضوع در رابطه عاطفی شما نیز تاثیر مثبت زیادی خواهد داشت. یکی از دوستان تان منتظر جوابی از جانب شماست، او را بیش از این معطل نکنید.

آبان

امروز اطرافیان تان حساس تر از همیشه هستند بنابراین در جملاتی که به زبان می آورید محتاط تر باشید. ایده های بسیاری در سرتان است که احتیاج دارید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید اما از طرفی از بیان آنها می ترسید. بهتر است با یکی از نزدیک ترین و مورد اعتمادترین افراد زندگی تان در یک رستوران قرار ملاقاتی بگذراید و کمی ذهن تان را خالی کنید. آنوقت خواهید دید که چقدر در روحیه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. یکی از دوستان تان را به طور تصادفی ملاقات می کنید، آن را به فال نیک بگیرید.

آذر

اگر می خواهید به خواسته های خود برسید باید کمی جسور تر عمل کنید و پشتکار خود را افزایش دهید. شما دوست دارید با افرادی در تماس باشید که به شما اعتماد دارند و از تلاش هایتان تقدیر می کنند. بهتر است به جای تکیه به آنها کمی اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. می خواهید در مورد مسئله مهمی با فردی صحبت کنید اما از بیان آن می ترسید. اگر بتوانید بر ترس خود غلبه کنید، لحظات شیرینی پیش رو خواهید داشت. اگر چه فرد کنجاوی هستید اما از برخی اتفاقات اطراف تان دور افتاده اید. بهتر است دقت تان را نسبت به اطراف یالا ببرید تا واقعیات بیشتری را ببینید.

دی

به دنبال فرصتی برای شروع کاری هستید اما می ترسید از پس آن برنیایید. نگران نباشید انرژی و توان شما برای این کار فراوان است. احساس یک آتشفشان در حال فوران را دارید، به غرایز خود اعتماد کنید و دست به کار شوید. بدون هیچ دلیلی گذشته تلخ به سراغ تان می آید که ممکن است رابطه عاطفی شما را تحت تاثیر قرار دهد. بهتر است از هر آنچه زمان حال شما را به گذشته تلخ تان وصل می کند، دوری کنید. در حال حاضر از تصمیم گیری های بزرگ خودداری کنید.

بهمن

دتی است آرام نشسته و اتفاقات اطراف تان را تجزیه و تحلیل می کنید اما حال پس از بدست آورده اطلاعات لازم وقت آن است که وارد عمل شوید و نتیجه گیری های خود را برای دیگران نیز بازگو کنید. نگذارید دیگران مانع درخشش شما شوند. برای چیزی که به آن ایمان دارید مقاومت کنید. بین شما و شریک زندگی تان مشکلاتی بوجود آمده و برای این که او را به حرف بیاورید، باید تلاش زیادی کنید. بهتر است با گفتگو ترس های طرف مقابل تان را از بین ببرید سپس راه حل لازم را پیشنهاد دهید.

اسفند

برای اینکه روی دیگران تاثیر مثبت بگذارید باید بتوانید حرف هایتان را با لحنی دوستانه بیان کنید. شما اخیرا به فردی علاقمند شده اید اما از شنیدن «نه» و رد شدن هراس دارید، به همین دلیل احساسات تان را پنهان می کنید. شاید بد نباشد که امروز جسارت بیشتری به خرج دهید. به دنبال شروع کاری هستید اما منتظر شرایط ایده آل تانه هستید. مطمئن باشید که تا خود شما دست به کار نشوید این شرایط برایتان فراهم نمی شود
____________________________


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات