خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال روزانه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تاریخ انتشار : 1397/02/15 - 12:07

فال روزانه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

فال روزانه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

فروردین

امروز دوست دارید برنامه ای که در سر دارید را اجرا کنید اما چیزی یا کسی شما را مجبور به حرکت در مسیر دیگری می کند.اگر چه دوست دارید تنهایی وارد عمل شوید اما امروز فعالیت گروهی به نفع تان خواهد بود. شما انتخاب های زیادی در سر دارید اما یکی از آنها مهمتر از بقیه است پس انرژی خود را صرف آن کنید. از صحبت کردن با فردی هراسانید و فکر می کنید که او ممکن است فکرهای بی ربطی درمورد شما بکند، اما بهتر است از فرصت ها استفاده کنید و همین امروز راز دلت تان را با او در میان بگذارید.

اردیبهشت

اعتماد به نفس خود را در چنین روزی افزایش دهید و به احساسات، افکار و ایده های خود قدرت بیان دهید. بدبینی نسبت به اطرافیان را از خود دور و به جای آن به جنبه های مثبت نگاه کنید. منفی اندیشی تنها مشکلات شما را بیشتر می کند. راههای زیادی برای شادی وجود دارد، برای رسیدن به آنها تلاش کنید. لازم نیست زیاد درباره قرار ملاقات تان با فردی نگران باشید زیرا امروز شانس با شما است و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. انرژی مثبتی که امروز در هوا پراکنده است، به شما در هر زمینه ای کمک خواهد کرد بنابراین آرام باشید و از لحظات خود لذت ببرید.

خرداد

امروز آرام و قرار ندارید و نمی توانید به خوبی تمرکز خود را حفظ کنید. بهتر است دور کارهای مهم را خط بکشید و خودتان را با کارهای بی اهمیت تر مشغول کنید. منتظر خبری هستید. این خبر می تواند در زمینه تحصیلی یا حتی کاری باشد. شاید این خبر با تاخیر به دست تان رسد اما کمی صبر کنید تا آنچه انتظارش را می کشید به بهترین شکل به سر آید. پس از شنیدن این خبر می توانید دوستان و اقوام خود را دعوت کنید و این شادی را با آنها شریک شوید.

تیر

شما آرزوهای بزرگی در سر دارید اما گاهی به خاطر کم صبری تمام تلاش هایتان را از بین می برید. سعی کنید از امروز پله پله و با فکر قدم بردارید. پنهان کردن احساسات و نشان دادن بی تفاوتی آسان است اما این موضوع نه برای شما و نه برای شریک زندگی تان خوشایند نخواهد بود. پس بهتر است اگر مشکلی برایتان بوجود آمده با هم حرف بزنید و حلش کنید. در انتهای روز خبر خوبی از طریق یکی از دوستان تان خواهید شنید که فردایتان را می سازد.

مرداد

دوستی به شما پیشنهادی می دهد اما به دلیل عدم اعتماد کافی، در پذیرفتن آن دودل هستید. عجله نکنید، به خودتان زمان دهید و تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید. شرایط آنقدرها هم که شما فکر می کنید، بد نیست. اگر امروز بین شما و یکی از دوستان نزدیک تان در محیط کار اختلافی بوجود آمد، نگران نشوید. اگر چه حل کردن این مشکل در حال حاضر سخت است اما به زودی برطرف خواهد شد. تغییری در زندگی تان رخ می دهد که در بهبود شرایط مالی تان موثر است.

شهریور

امروز با افراد جدید یا دوستانی که مدت ها آنها را ندیده اید، ملاقات می کنید و این ملاقات در پیشرفت شغلی شما موثر واقع خواهد شد. بنابراین سعی کنید تمام تمرکزتان را بر آن بگذارید تا این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر در راهی که می خواهید انتخاب کنید تردید دارید، باز هم به جلو حرکت کنید. در مورد مسائل عاطفی درست زمانی که فکر می کنید همه چیز خوب و سر جای خودش است، ناگهان یادتان می آید که به قول های خود عمل نکرده اید. اما نگران نباشید، با گفتگو با شریک زندگی تان و ابراز پشیمانی مشکل شما حل خواهد شد. با این کار احساس سبکی نیز خواهید کرد
___________________________


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات