فال روزانه جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷

فال روزانه جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷

مهر
امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می توانند به واقعیت بدل شوند. این می تواند همان زمانی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب کرده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی ها را دارید! بله، احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می توانند به ما بگویند! اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید.

آبان
اگر می خواهید در مورد موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می خواهد که روابط عاطفیتان همان شکلی باشند که خودتان می خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی کرده اید پیش نخواهد رفت!

آذر
امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می دهید. متأسفانه این رفتار می تواند شما را در وضعیتی قرار دهد که اصلا دلتان نمی خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می کند از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را تحت فشار روانی قرار دهید، فقط لازم است آنچه شما را ناراحت کرده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید.

دی
امروز ذهنتان درگیر مد و زیبایی است و در این فکر هستید که چطور می توانید وضعیت ظاهری خود را بهتر کرده و به کمد لباس هایتان سر و سامانی بدهید. از اینکه طوری لباس بپوشید که به نظر دیگران عجیب یا از مد افتاده باشد خجالت نکشید. بگذارید طرز لباس پوشیدنتان نشان دهنده ی شخصیت واقعی شما باشد، نه فقط تقلیدی کورکورانه از آنچه می بینید. امروز اگر در رابطه عاطفیتان صداقتتان مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می تواند به موقعیتی سازنده تبدیل شود و تحولاتی که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می آمدند را ایجاد کند.

بهمن
شما همچون یک سیاستمدار خبره، به طور ذاتی می دانید که چه وقت باید با چه لحنی صحبت کنید و چه کلماتی را در هر موقعیتی به کار ببرید. شما می توانید با آن لبخند جذابی که می زنید خودتان را از هر دردسری که برای خود درست می کنید تنها با صحبت کردن نجات بدهید. از این هدیه ی الهی بیشترین بهره ی ممکن را ببرید، اما مواظب باشید از آن سوء استفاده نکنید! شاید زمان آن رسیده باشد که رابطه ای مسموم را برای همیشه به پایان برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگیتان فراهم کنید. اگر برای فکر کردن به زمان و تنهایی نیاز دارید سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه ای تازه نگاه کنید.

اسفند
امروز دچار این توهم شده اید که مرغ همسایه غاز است! زیاد خودتان را درگیر این جور فکرها نکنید. یا برای رسیدن به جایی که آرزویش را دارید تلاش کنید یا به همان جایی که هستید راضی باشید. کلید واقعی رسیدن به حس خوشبختی و خوشحالی این است که بتوانیم از داشته هایمان و موقعیتی که داریم راضی باشیم. شما انتظاراتی غیر منطقی و افسانه ای از این که رابطه عاطفیتان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت های خوبی که برایتان به وجود می آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه ای نمی تواند از روز اول همان رابطه ایده آلی باشد که شما در ذهنتان دارید.