فال روزانه جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷

فال روزانه جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷

فروردین
شاید با خودتان فکر کنید که می دانید برای آینده چه برنامه هایی دارید و چه اتفاق هایی قرار است بیفتند، با این حال احتمال دارد با مشکلات پیش بینی نشده و یا مخالفت هایی که انتظارش را ندارید مواجه شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد. اگر پای مسائل عاطفی در میان است بهتر است به دنبال پیدا کردن راه حلی منطقی و عمل گرایانه نباشید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه پیش خواهد آمد.

اردیبهشت
امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که لازم است انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این تلاش همراه با پشتکار خود، احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک تر و رویایی تر به خود خواهند گرفت. وقتی در مورد کسی که دوست دارید حرف می زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می کنید چشم هایتان برق می زنند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال شروع رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد کرد.

خرداد
در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می تواند باعث نا امیدی او نسب به رابطه ای که دارید و آینده آن شود. دست از تلاش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می خواهید برداشته و آنها را همان طوری که هستند بپذیرید. اگر احساس می کنید حالتان زیاد خوب نیست بهتر است امروز را در خانه مانده و استراحت کنید. با تغذیه مناسب و استراحت کافی جلوی سرماخورگی لعنتی را بگیرید تا فردا بتوانید راحت به کارهایتان برسید!

تیر
امروز یک کاری برای جامعه ای که در آن زندگی می کنید انجام دهید و به این فکر کنید که چطور می توانید از توانایی ها و استعدادهای خود برای کمک به جامعه استفاده کنید. اگر می توانید به صورت داوطلبانه کارهایی انجام دهید که می توانند نفعی به افراد نیازمند برسانند. به مراکز اهدای خون بروید و یا به افراد مسن کمک کنید. به جای اینکه فقط از شرایطی که بر جامعه حاکم است شاکی باشید سعی کنید خودتان قدمی هرچند کوچک در راه بهبود آن بردارید. در پایان روز به دیدار دوستان و عزیزانتان بروید، شاید حتی بتوانید با آنها هم در مورد این مسائل صحبت کرده و راه هایی برای بهتر کردن دنیای اطرافتان پیدا کنید.

مرداد
اگر در حل یک مشکل بزرگ به بن بست رسیده اید و نمی دانید که چکار باید بکنید، اجازه ندهید نا امیدی به شما غلبه کند و تسلیم یأس و سرگشتگی نشوید. در این شرایط بهترین کاری که از شما برمی آید این است که مشکلات را به بخش هایی کوچکتر تجزیه کرده و مورد بررسی قرار دهید تا به نقش آنها در کل مشکل پی ببرید. خواهید دید که با قدم به قدم جلو رفتن هر مشکلی هر چقدر هم که در نگاه اول بزرگ باشد به سادگی حل خواهد شد. امروز اگر توانستید سری به مراکز خرید نزدیک محل زندگیتان بزنید، به احتمال زیاد چیزهای خیلی مناسبی با قیمت هایی که فکرش را هم نمی کنید گیر خواهید آورد.

شهریور
این طور احساس می کنید که تمام اطرافیانتان خوشحال و راضی هستند و هر چه را هم که بخواهند به دست می آورند و فقط شما هستید که در دام بدبختی و گرفتاری اسیر شده اید. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و تنها بر اساس آنچه که در ظاهر می بینید به قضاوت در مورد زندگی آنها نپردازید. به احتمال زیاد حتی اگر واقعا همان قدر که نشان می دهند خوشحال و راضی باشند هم این وضعیت موقت است و زیاد طول نخواهد کشید. در مقابل، شاید وضعیت فعلی شما زیاد باب میلتان نباشد، اما با تلاشی که دارید صرف رسیدن به اهداف دراز مدت خود می کنید مطمئنا خیلی زود اوضاع به نفع شما تغییر خواهد یافت