فال روزانه شنبه 14 مهر

فال روزانه شنبه 14 مهر
××××××××××××××××

مهر
موضوعی چند روزی ست ذهن تان را درگیر کرده اما امروز هر چه بیشتر در کنار دیگران باشید، خوشحال تر و خوشبخت تر خواهید بود. تنها چیزی که باید مراقب آن باشید خیال پردازی است. بهتر است چشمان خود را باز نگه دارید و واقع بین باشید. صداقت در هر کاری می تواند شما را به پله های بالاتری سوق دهد. بنابراین در رابطه با شریک زندگی تان جز حقیقت به زبان نیاورید. دوستی در انتظار اشاره ای از شماست تا راز دلش رافاش کند. به او این فرصت را بدهید.
××××××××××××××××

آبان
امروز تمام توجه تان را بر وظایفی که به دست گرفته اید، بگذارید. زمان دارد به سرعت می گذرد و شما هنوز قدمی برنداشته اید. همین امروز استارت هدفی که در سر دارید را بزنید. این بدین معنی نیست که دور دوستان و شریک زندگی تان را خط بکشید، بلکه می تواند میان آنها تعادل برقرار کنید. اگر به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید اما احساس محدودیت می کنید، بهتر است زود تصمیم نگیرید و کمی دیگر هم صبر کنید زیرا رفته رفته احساس آرامش بیشتری خواهید کرد.
××××××××××××××××

آذر
امروز بر سر یک دو راهی قرار می گیرد اما احساس می کنید که هیچکدام از آن دو انتخاب مناسب شما نیست. اگر دلتان رضایت نمی دهد، مجبور نیستید یکی از آن دو را انتخاب کنید اما تنبلی هم نکنید و به دنبال انتخاب های بهتری برای خود باشید. یکی از عزیزان زندگی تان از شما دوری کرده است، سعی نکنید با اصرار او را به سمت خودتان بکشانید. با کمی صبر او خودش به سمت شما باز خواهد گشت. اگر می خواهید زندگی شادتری داشته باشید افکار منفی را از خود دور کنید.
××××××××××××××××

دی
کمی فکرتان بهم ریخته که شاید دلیلش عدم ثبات شرایطی است که در آن به سر می برید. شاید بد نباشد که جدی تر برای آینده تان برنامه ریزی کنید و با انگیزه بیشتری قدم بردارید. به این توجه کنید که هیچ کس جز خودتان نمی تواند به شما کمک کند. پس زندگی تان را جدی بگیرید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. دوستی از راه دور به دیدن تان می آید، اگر چه به او علاقه ای ندارید اما بهتر است که با رویی خوش با او رفتار کنید زیرا هر چه باشد میهمان حبیب خداست.
××××××××××××××××

بهمن
شاید شرایط زندگی وادارتان کند که دور خوشگذرانی هایتان را خط بکشید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی ست. هر چه توان دارید در حال حاضر بگذارید تا زودتر به مراد دلتان برسید. اخیرا به تصمیاتی که برای زندگی خود می گیرید، شک کرده اید. مدام از این و آن می خواهید که به جای شما تصمیم بگیرند. این موضوع طبیعی است زیرا شما روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید. با کمی صبر و اعتماد به نفس همه چیز درست خواهد شد.
××××××××××××××××

اسفند
اگر چه شما فرد تنوع طلبی هستید اما این روزها باید از آن دوری کنید. سعی کنید برای هدف های زندگی تان ارزش بیشتری قائل شوید. در واقع این هدف ها هستند که ما را زنده و با انرژی برای ادامه مسیر نگه می دارند. به یکی از نزدیکان تان شک کرده اید. بهتر است به جای کاراگاه بازی، نگرانی تان را با او در میان بگذارید و هرچه گفت را باور کنید. همه ما گاهی نسبت به عزیزانمان حساس می شوید اما اگر در این راه قدمی اشتباه برداریم، جبران آن غیرممکن است. بنابراین دیت از پیش داوری بردارید و عاقلانه جلو روید.
هر روز فال به جمع ما بپیوندید
××××××××××××××××