تبلیغ پارتیزانی یک شرکت بیمه آنلاین در هلند

تبلیغ پارتیزانی یک شرکت بیمه آنلاین در هلند

یک شرکت بیمه آنلاین برای تبلیغ نام تجاری اش، به دنبال یک تبلیغ خلاقانه بود، مشکل بزرگ این بود که بودجه در نظر گرفته شده برای این کار فقط هزار یورو بود، اگر شما بخواهید در همین ایران خودمان با این مبلغ، کار تبلیغاتی انجام دهید، چه می کنید؟

یک آژانس تبلیغاتی در هلند این کار را پذیرفت، آنها می دانستند، وقتی کسی ماشینش را کنار خیابان پارک می کنند، نگران این است که به بدنه ماشینش خراش یا آسیبی وارد شود، مخصوصا اگر ماشین گرانقیمتی داشته باشد. بر این اساس آنها استیکرهایی از جنس طلق شفاف تهیه کردند و بر روی آن به گونه ای طراحی کردند که وقتی روی بدنه ماشین می چسبید، به نظر می رسید که ماشین دیگری با آن تصادف کرده و یا کسی به آن آسیب رسانده و با خراش دادن، چیزی رویش نوشته است! اما وقتی صاحب ماشین از نزدیک ماشینش را چک می کرد، متوجه می شد که این فقط یک تبلیغ است. اما نوشته روی آن حاوی یک هشدار جدی و تاثیرگذار بود به این مضمون که ممکن است این اتفاق واقعا برای ماشین گرانقیمت شما بیوفتد، پس بهتر است ماشین خود را بیمه کنید و بعد مشخصات و آدرس وبسایت شرکت بیمه آنلاین نوشته شده بود.

این استیکرها با کمک الکتریسیته ساکن به راحتی به ماشین می چسبید و به راحتی هم جدا می شد، بدون آنکه به بدنه ماشین آسیبی برساند. طراحان آگهی برای تاثیرگذاری و بازدهی بیشتر، این استیکرها را فقط بر روی ماشینهای گرانقیمت می چسباندند.

نتیجه این تبلیغ پارتیزانی باورنکردنی بود، در همان هفته اول هفت هزار بازدید از وبسایت شرکت انجام شد و این تبلیغ خلاقانه به همراه نام تجاری شرکت، در اینترنت منتشر و توسط مخاطبان زیادی دیده شد، بدون آنکه شرکت بیمه هزینه ای برای آن بپردازد!
/AR_NOSRATI