نصیرزاده: شجاعیان باید به تبریز برگردد

نصیرزاده: شجاعیان باید به تبریز برگردد

شب عید بود و مسئولان باشگاه گفتند پولی ندارند تا بابت این چک به ما بدهند.در آن برهه و با توجه به مشکلاتی که برای باشگاه استقلال به وجود آمده بود، خودمان با این مجموعه همکاری کردیم و موضوع را پیگیری نکردیم.
این قرارداد سه‌جانبه بسته شده است. بین باشگاه ما، استقلال و خود داریوش شجاعیان. به این ترتیب که در صورت پاس نشدن چک، بازیکن به تیم قبلی برگردد. شجاعیان باید به تبریز برگردد.

عرق‌گیری یوزها پیش از مصاف با بولیوی

تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 19:30 امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف بولیوی می‌رود و کادرفنی تصمیم گرفت صبح امروز برای بازیکنان تمرینی سبک در نظر بگیرد.
بازیکنان تیم ملی فوتبال در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال زیر نظر کادرفنی تمرینی سبک و عرق گیری داشتند تا شرایط بدنی‌شان برای دیدار دوستانه مقابل بولیوی آماده شود.

حضور پرتعداد ناظران AFC برای بازی پرسپولیس با السد

کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد ناظران ویژه‌ای را برای زیرنظر گرفتن دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا بین تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر به تهران اعزام کند.
با وجود حضور افسران ویژه امنیتی و ناظران داوری و اجرایی، قرار است چندین ناظر ویژه نیز به تهران بیایند تا شرایط میزبانی پرسپولیس را از نزدیک زیر ذره‌بین قرار دهند.

لیگ قهرمانان آسیا